نصب اعلام حریق نصب اعلام حریق آتشبان

نصب و راه اندازی سیستمهای اعلام حریق

این مورد را ارزیابی کنید
(31 رای‌ها)

نصب سیستم اعلام حریق

نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق برای تمامی سازمانها ، نهادها ، اماکن و ساختمانها امری ضروری است .

سیستم اعلام حریق همانطور که از نامش پیداست سیستمی امنیتی در برابر حریق و آتشسوزی می باشد، این سیستم حریق را تشخیص داده و با استفاده از آلارم صوتی و تماس تلفنی اطلاع رسانی می کند.

شرکت فنی مهندسی آتشبان مفتخر است که اعلام دارد در زمینه فروش ، نصب و نگهداری سیستم های اعلام حریق و اطفاء حریق ، دزدگیرهای اماکن (منازل ، سازمان ها ، فروشگاه ها ) ، و همچنین سنسورهای تشخیص دود (دی اکسید و مونوکسید کربن) ،دوربین های کنترلی و غیره با بهترین کمپانی هایی که در این زمینه فعالیت می کنند ، همکاری میکند.

 مراحل نصب و راه اندازی اعلام حریق توسط شرکت فنی مهندسی آتشبان

1-بازدید از مکان

برای نصب صحیح و تهیه نقشه مطابق استاندارد نظام مهندسی و تعیین تعداد و نوع دوربین و… نیاز است که کارشناسان ما از محل شما بازدید کنند.

۲-خرید اجناس مورد نیاز

نوع محصول مورد نیاز از طرف کارشناس پیشنهاد و پیش فاکتور داده می شود و برای اطلاع بیشتر می توانید به فروشگاه سایت مراجعه یا تماس حاصل فرمایید.

۳-پرداخت وجه جهت انجام پروژه

نحوه پرداخت وجه پروژه به این صورت بوده که ۲۰ درصد از مبلغ پروژه در ابتدای قرارداد،۵۰درصد مبلغ در زمان شروع و ۳۰درصد مبلغ در انتها از مشتری دریافت می شود.

۴-تعیین وقت انجام پروژه

شرکت فنی مهندسی آتشبان با بکارگیری چندین کادر مجرب از تکنسین های با تجربه در کمترین زمان ممکن پروژه های شما را انجام خواهد داد.

راهنمای نصب برندهای مختلف اعلام حریق

راهنمای نصب اعلام حریق زیتکس

 راهنمای نصب اعلام حریق سنس

راهنمای نصب اعلام حریق زتا

راهنمای نصب اعلام حریق سایان

راهنمای نصب اعلام حریق آریاک

راهنمای نصب اعلام حریق تسلا

قیمت نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق

هزینه نصب یک سیستم اعلام حریق می‌تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد.

 این عوامل شامل ابعاد ساختمان (مسکونی، تجاری، صنعتی)، نوع سیستم اعلام حریق(متعارف، آدرس پذیر)،برند اعلام حریق(زیتکس ، سنس ، زتا و ..) محل نصب (اتاق‌های سرور، آشپزخانه، پارکینگ و ..)، انتخاب تجهیزات، و اطمینان از رعایت مقررات و استانداردهای مربوط به اعلام حریق (EVPU, EN ,LPC8 , 54-UL , NFPA72,BS5839,FM, EN54, ISO7240) می‌باشد.

علاوه برموارد ذکر شده هزینه کارشناس مربوطه ، اجرت نصب و اجرای سیستم اعلام حریق در تعیین قیمت نهایی تاثیر می گذارد.

با مدیریت دقیق این عوامل و توجه به نیازهای خاص ساختمان خود، می‌توانید سیستم اعلام حریق مناسبی را با هزینه‌های منطقی نصب کنید.

شرکت آتشبان بهره مندی از کارشناسان و تکنسین های متخصص و با چند سال سابقه مشـاوره ، نظـارت ، اجـرای انواع اعلام حریق و پشتیبانی در پـروژه هـای متعدد در زمینه سیسـتم های اعلام حریق هوشـمند آدرس پذیـر ، متعارف و بی سیم توانسته همواره رضایت مشتریان عزیز را جلب کند.

نمایندگی اعلام حریق

شرکت آتشبان با بهترین برندهای ایرانی و جهانی از جمله اعلام حریق سنس  ، اعلام حریق آنا ، اعلام حریق یونی پاس ، اعلام حریق زیتکس ، اعلام حریق زتا ، اعلام حریق تله تک ، اعلام حریق تسلا ، اعلام حریق آریاک ، اعلام حریق ماویلی ، اعلام حریق سایان همراه می باشد.

اطلاعات تماسی آتش بان

آدرس : لاله زار جنوبی (نبش کوچه مجمر)- مجتمع فراز لاله زار-  طبقه دوم - واحد 43

تلفن: 02140330667

فروشگاه آتشبان : 33923639- 021

فروشگاه مرکزی آتشبان : 33989590 – 021

همراه مدیریت : 09125331837

3 نظرها

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Web Analytics