مقالات

اعلام حریق در اصفهان
(8 رای‌ها)

فروش سیستم اعلام حریق در اصفهان

فروش اعلام حریق در اصفهان

فروش سیستم اعلام حریق در اصفهان یکی از تجهیزاتی است که با توجه اینکه اصفهان شهر بزرگ با جاذبه های توریستی و قدمت دیرینه است و همچنین شهری به روز با تکنولوژی های روز است، خرید و فروش سیستم اعلام حریق ضرورت بسیار زیادی دارد. همانطور که میدانید سیستم های اعلام حریق برای تشخیص زود هنگام و به موقع جهت جلوگیری از آتش سوزی و وقوع خسارت های جانی و مالی در تمامی دنیاست. فروش اعلام حریق در اصفهان با توجه به نیاز مشتری که ساختمان‌های مسکونی، تجاری، صنعتی، اداری و غیره می باشند متفاوت است.

 

شرکت آتشبان ارائه دهنده انواع سیستم های اعلام حریق در اصفهان میباشد که با سابقه ایی قدیمی در این حوزه و داشتن کارشناسان حرفه ایی و کار آزموده می توانند شما را در این زمینه یا مشاوره ایی رایگان یاری نمایند.

انواع سیستم‌های اعلام حریق

سیستم های اعلام حریق دارای انواع مختلفی از برند های معروف و معتبر در بازار ایران می باشد که با توجه به نیاز مشتری نسبت به نوع کارایی دارای قیمت های متفاوتی در بازار هستند. سیستم های اعلام حریق را میتوان به چند گروه زیر دسته بندی نمود.

انواع سیستم های اعلام حریق عبارتند از:

  1. اعلام حریق متعارف
  2. اعلام حریق آدرس‌پذیر
  3. اعلام حریق بیسیم

بطور کلی سیتم های اعلام حریق بر یک اساس و در جهت جلوگیری از ایجاد حریق و همینطور جلوگیری از ایجاد خسارت های جبران ناپذیر جانی و مالی تولید شده اند. در سیستم های اعلام حریق دکتور های دودی یا حرارتی با شناسایی کوچکترین دود یا حرارت ناشی از آتش شروع به آلارم و هشدار دادن می نماید تا ساکنین و افراد مجموعه را مطلع سازد. البته سیستم های اعلام حریق دارای شاسی می باشد که اگر فردی متوجه وقوع آتش سوزی در محوطه ایی شد می تواند قبل از به هشدار در آمدن آژیر با فشردن شاسی سیستم اعلام حریق را بصورت دستی فعال و اعلام هشدار عمومی نمایند.

سیستم اعلام حریق مورد تایید آتشنشانی اصفهان

در هر کشور و هر شهری با توجه به موقعیت قرارگیری و حساسیت آن نوع سیستم اعلام حریق مورد تایید سازمان آتشنشانی آن کشور یا شهر متفاوت می باشد. در ایران نیز سیستم اعلام حریق مورد استفاده هر شهر نیز بایستی مورد تایید سازمان آتشنشانی همان شهر قرار گیرد. در اصفهان پایتخت معماری و هنر ایران نیز، سازمان آتش نشانی از میان سیستم های اعلام حریق ایرانی تسلا و سنس را تایید کرده است و از میان سیستم های اعلام حریق شرکت های خارجی نیز آپولو انگلستان ( Apollo )، سی تک انگلستان ( C-Tec )، زتا انگلستان ( Zeta ) مورد تایید آتشنشانی می باشند.

فروش لوازم و تجهیزات اعلام حریق در اصفهان

شرکت آتشبان ارائه دهنده و فروشنده لوازم و تجهیزات اعلام حریق در اصفهان می باشد که با مشاوره رایگان شما عزیزان می تواند بهترین و مناسب ترین سیستم اعلام حریق را معرفی و در صورت صلاحدید شما عزیزان با مقایسه و استعلام قیمتی خرید مناسب و امنی انجام دهید و با نصب اصولی و کارشناسی توسط کارشناسان حرفه ایی و خبره تاییده سازمان آتشنشانی را دریافت نمایید.

برای خرید اعلام حریق زیتکس در اصفهان ,خرید اعلام حریق سنس در اصفهان ,خرید اعلام حریق زتا در اصفهان, خرید اعلام حریق تسلا در اصفهان, خرید اعلام حریق آریاک در اصفهان ,با ما در تماس باشید.

خواندن 1743 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 15 آبان 1400 11:20
آتشبان

شرکت آتش بان نماینده رسمی اعلام حریق ایران ، و اعلام حریق و اطفاء حریق در ایران می باشد و با بهترین برندهای ایرانی و جهانی از جمله اعلام حریق سنس ، اعلام حریق آنا ، اعلام حریق یونی پاس ، اعلام حریق زیتکس ، اعلام حریق زتا ، اعلام حریق تله تک ، اعلام حریق تسلا ، اعلام حریق آریاک ، اعلام حریق ماویلی ، اعلام حریق سایان می باشد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Web Analytics