مقالات

راهنمای خرید سیستم اعلام حریق زیتکس

اعلام حریق زیتکس

 در تکمیل ساختمان سازی یکی از مواردی که از اهمیت بسیار فراوانی برخوردار است، نصب سیستم اعلام حریق می باشد. این سیستم ها جز سیستم های الکتریکی به شمار می آیند که وظیفه حفاظتی و نظارتی را در ساختمان ها ایفا می کنند. سیستم اعلام حریق با وجود سنسور هایی دقیق در ساختار خود، به اعلام و آشکار سازی حریق در اماکن عمومی و خصوصی می پردازد. به طور کلی این مجموعه را در دو نوع آدرس پذیر و متعارف تولید می کنند. شرکت زیتکس از جمله کمپانی های بسیار معروف و خوب تولید این محصول می باشد. در این سایت ما به فروش اعلام حریق زیتکس می پردازیم. اگر شما نیز علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نصب، انواع، قیمت اعلام حریق هستید، با ما همراه شوید تا از قیمت سیستم اعلام حریق زیتکس و نحوه خرید این محصول اطلاع کافی را دریافت کنید.

 سیستم اعلام حریق زیتکس

سیستم اعلام حریق قابلیت شناسایی غلظت دود و حرارت احتمالی به وجود آمده توسط آتش و حتی انواع گاز های خطرناک دارا می باشد. از معروف ترین برند های این سیستم می توان به زیتکس اشاره کرد. این شرکت محصولات خود را از سال 1386 در بازار عرضه می کند. حضور مستمر و دائم این برند در نمایشگاه های تخصصی خارجی و داخلی نشان دهنده این محصول به عنوان یک برند شناخته شده و معروف می باشد. این شرکت همواره در پی تولید و طراحی محصولاتی دقیق تر و کاربردی تر برای کاربران خود می باشند. یکی از معتبرترین برند های سیستم اعلام حریق برند زیتکس می باشد و با این مطلب را جهت راهنمای خرید سیستم اعلام حریق برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

محصولات اعلام حریق زیتکس

همان گونه که به این موضوع قبلا اشاره شد، شرکت زیتکس سیستم اعلام حریق را در دو نوع مختلف تولید و عرضه می کند. بنابراین فروش اعلام حریق زیتکس شامل این دو نوع مختلف در این سایت می باشد . و شما می توانید به کمک ما هر دو محصول یعنی اعلام حریق متعارف زیتکس و اعلام حریق آدرس پذیر زیتکس را تهیه کنید.جهت انتخاب مناسب تر به این دو محصول بیشتر در ادامه می پردازیم.

  • اعلام حریق متعارف زیتکس :

این نوع سیستم اعلام حریق، توانایی اعلام و گزارش بروز حریق را در سراسر یک منطقه را دارا می باشد. بنابراین در صورت بروز خطا در یک لوپ شما می توانید متوجه ان شوید. به طور کلی کارکرد و ساختار این سیستم با اعلام حریق آدرس پذیر زیتکس متفاوت می باشد.

  • اعلام حریق آدرس پذیر زیتکس :

با اعلام حریق آدرس پذیر زیتکس شما قادر به تشخیص خطر در آدرس های منحصر به فردی خواهید بود. این نوع سیستم با وجود سیگنال های قوی و دقیق قابلیت شناسایی و گزارش آدرس های از پیش تعریف شده را دارد.

خرید اعلام حریق زیتکس و قیمت آن

لازم می باشد که این نکته را به عرض مشتری های عزیز برسانیم که این سایت در زمینه فروش اعلام حریق زیتکس فعالیت داشته و شما عزیزان می توانید جهت خرید سیستم اعلام حریق زیتکس با همکاران ما در بخش فروش اعلام حریق زیتکس تماس بگیرید ویا به صورت آنلاین اقدام به ثبت سفارش کنید. در رابطه با قیمت این محصولات بهتر است اطلاع داشته باشید که به طور کلی قیمت سیستم های اعلام حریق به عوامل متعددی بستگی دارد و همچنین قیمت سیستم‌های اعلام حریق آدرس پذیر به جهت داشتن اجزای پیچیده تر و بیشتر بالاتر از قیمت سیستم‌های اعلان حریق متعارف می باشد.

آتشبان نمایندگی فروش اعلام حریق زیتکس و نمایندگی فروش اعلام حریق زتا در تمامی استان ها علل خصوص در تهران می باشد.

جهت مشاوره رایگان خرید اعلام حریق زیتکس، خرید اعلام حریق زتا و مشاوره رایگان با شرکت آتشبان تماس حاصل نمایید.

I Would Like To Share it.

Web Analytics