مقالات

ارائه جدید ترین سیستم اعلام حریق

با توجه به اینکه دنیای امروزه بسیار سریع از نظر تکنولوژی و علم در حال پیشرفت است، در حوزه سیستم های اعلام حریق و سیستم های اطفاء حریق نیز این پیشرفت به وضوح قابل مشاهده است.

ارائه جدید ترین سیستم اعلام حریق در شرکت آتشبان و همچنین پشتیبانی این سیستم ها از خدمات این شرکت می باشد. شما عزیزان می توانید جهت دریافت لیست جدید ترین سیستم اعلام حریق با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید.

 خرید جدیدترین و مدرن ترین سیستم اعلام حریق

شرکت آتشبان فروشنده انواع سیستم اعلام حریق جدید و سیستم اعلام حریق مدرن در کشور میباشد.

سیستم های اعلام حریق متنوع و به روز عبارتند از سیستم‌های متعارف، آدرس‌پذیر، بی‌سیم و هوشمند وجود دارند که برای کاربری‌های متفاوت و با توجه به اندازه‌ی ساختمان، تجهیزات مورد نظر و هزینه‌ها انتخاب و نصب می‌شوند.

سیستم های اعلام حریق را به دو دسته تقسیم بندی میکنند:

  1. سیستم اعلام حریق متعارف
  2. سیستم اعلام حریق آدرس پذیر

در ابتدا فقط سیستم اعلام حریق متعارف تولید و روانه بازار شده اند که بعدها با پیشرفت تکنولوژیج سیستم اعلام حریق آدرس پذیر تولید شد. در مدل اعلام حرق متعارف دتکتور ها در حالت عادی و نرمال غیر فعال هستند و بلافاصله بعد از دریافت یکی از اثرات آتش فعال خواهند شد ولی در مدل سیستم اعلام حریق آدرس پذیر دتکتور ها و دیگر اجزا در این نوع سیستم همگی با آدرسی مجزا با پنل مرکزی ارتباط برقرار میکنند و هر کدام از دکتور هایی که حریق را تشخیص دهند محل آتش سوزی را مشخص خواهند کرد.

جدید ترین و مدرن ترین سیستم های اعلام حریق بعد از مدل متعارف و آدرس پذیر مدل های زیر میباشند:

  1. سیستم اعلام حریق بی سیم
  2. سیستم اعلام حریق هوشمند

در مدل سیستم اعلام حریق بی سیم همانگونه که از نامش پیداست از تکنولوژی بدون سیم استفاده شده است و تمامی قسمت ها بدون سیم یعنی از طریق امواج به هم مرتبط هستند و یک هدف را دنبال میکنند. امروزه بیمارستان ها، آثار باستانی و قدیمی و بخش های نظامی . بسیاری از جاهای دیگر از سیستم اعلام حریق بی سیم استفاده میکنند.

در مدل سیستم اعلام حریق هوشمند که دارای امکانات نرم افزاری و پیچیدگی های ساختاری بیشتری هستند مورد توجه زیادی قرار گرفته اند. این مدل به سیستم آنالوگ آدرس پذیر نیز معروف است و درواقع نوعی آدرس پذیر بوده که قابلیت اتصال به دیگر سیستم های ایمنی و امنیتی را دارا می باشد. در این مدل دتکتور ها مثل یک حسگر هستند و در حال پردازش اطلاعات هستند.

سیستم های جامع اعلام حریق دزلی با بالاترین کیفیت ، به روزترین تکنولوژی ، ارزان و بالاترین خدمات پس از فروش از پله اول همراه شماست.

برای خرید و نصب سیستم اعلام حریق ارزان و همچنین اطلاع از قیمت ها، شما می توانید با کارشناسان شرکت آتش بان تماس حاصل فرمایید.

خواندن 395 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 19 اسفند 1400 16:17
آتشبان

شرکت آتش بان نماینده رسمی اعلام حریق ایران ، و اعلام حریق و اطفاء حریق در ایران می باشد و با بهترین برندهای ایرانی و جهانی از جمله اعلام حریق سنس ، اعلام حریق آنا ، اعلام حریق یونی پاس ، اعلام حریق زیتکس ، اعلام حریق زتا ، اعلام حریق تله تک ، اعلام حریق تسلا ، اعلام حریق آریاک ، اعلام حریق ماویلی ، اعلام حریق سایان می باشد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Web Analytics