فروش اعلام حریق در قزوین فروش اعلام حریق در قزوین آتشبان

فروش اعلام حریق در قزوین

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)

فروش و نصب اعلام حریق در قزوین

امروزه با اطلاع رسانی دقیق و به موقع به وسیله تجهیزات به روز موجود در بازار مانند اعلام حریق میتوان از وقوع اتفاقات جبران ناپذیر جلوکیری نمود.شهر قزوین نیز با توجه به وجود کارخانجات بزرگ، تولیدی های قدرتمند کشور، مراکز تجاری و اداری و همینطور منازل مسکونی و مجتمع ها و برج ها مسکونی بایستی موارد امنیت جانی و مالی را مورد توجه ویژه قرار دهند. فروش اعلام حریق در قزوین نیز به دلیل موارد ذکر شده بسیار پر اهمیت می باشد.

 

انواع سیستم های اعلام حریق

سیستم های اعلام حریق دارای انواع مختلفی با توجه به نوع رفتار و واکنششان در زمان اعلام حریق به چند دسته تقسیم بندی میشوند. سیستم های اعلام حریق به دو دسته تقسیم بندی می شومند که عبارتند از:

 1. سیستم های اعلام حریق متعارف Conventional
 2. سیستم اعلام حریق آدرس پذیر Addressable

اگر به دنبال مراکز مطمئن جهت فروش اعلام حریق در قزوین هستید می توانید برای مشاوره رایگان با کارشناسان خبره و کارآزموده ما در تماس باشین تا با توجه به توضیحات شما سیستم اعلام حریق متناسب با خواسته و محل نصب آن به شما راهنمایی نمایند و در صورت صلاحدید می توانید اعلام حریق درخواستی را با همکاری کارشناسان در محل مورد درخواست خود نصب نمایید تا هم از سلامتی کامل سیستم اعلام حریق و هم از نصب درست و اصولی آن خاطر جمع باشید.

اجزا و تجهیزات سیستم اعلام حریق

تمامی سیستم های اعلام حریق تولید شده شرکت ها دارای بخش های جداگانه ایی هستند که در این قسمت به شرح کوتاهی برای هر یک از آنها خواهیم پرداخت. اجزا و تجهیزات سیستم اعلام حریق عبارتند از:

 1. کنترل پنل اعلام حریق
 2. دتکتور اعلام حریق
 3. شستی اعلام حریق
 4. آژیر یا چراغ چشمک زن اعلام حریق
 5. اینترفیس اعلام حریق
 • اصلی ترین بحش هر سیستم اعلام حریق کنترل پنل آن است یعنی در واقع قلب آن به حساب می آید.
 • شستی اعلام حریق به دو صورت المان شکننده شیشه ای و المان انعطاف پذیر (طلقی) در این سیستم وجود دارد.
 • آژیر ها یا چراغ چشمک زن ها نیز در این سیستم درانواع مختلفی وجود دارد مانند هشدار دهنده دیداری یا شنیداری که در هر دو حالت وظیفه هشدار اعلام حریق را به عهده دارند.
 • اینترفیس ها در سیستم های اعلام حریق وظیفه صادر کردن فرمان خروجی یا دریافت ورودی از سیستم های رایج در ساختمان ها را به عهده خواهند داشت که خود اینترفیس ها نیز به انواع واسط ورودی، واسط خروجی و یا واسط ورودی – خروجی می باشند.

قیمت اعلام حریق در قزوین

قیمت اعلام حریق در قزوین با توجه به نوع شرکت تولیدی و نوع آن متفاوت میباشد و همینطور امروزه با توجه با نوسان زیاد مود در بازار نرخ تمامی کالا ها مدام در حال نوسان و تغییرات است ولی خوشبختانه سیستم های اعلام حریق ایرانی موجود در بازار به دلیل اینکه در کشور عزیزان تولید می شوند کمتر دچار این نوسانات است. با این حال جهت پیدا کردن مورد تایید ترین فروش اعلام حریق در قزوین و همینطو قیمت اعلام حریق در قزوین با شرکت آتشبان در تماس باشین.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Web Analytics