اخبار

سازمان آتشنشانی
01 مارس 2022
(1 رای)

توضیحات آتش‌نشانی درباره دود غلیظ مشاهده شده درغرب تهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری ایسکانیوز، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران درباره جزییات این خبر گفت: در ساعت 16:37 عصر امروز یک مورد حادثه آتش‌سوزی در یک کارگاه تولیدی، واقع در شهرک شادآباد در میدان بوربور به سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی تهران اطلاع داده می‌شود.

 وی با بیان اینکه بلافاصله سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام می‌شود، ا دامه داد: آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده می‌کنند در یک مجتمع کارگاهی به وسعت 3 الی 4 هزار متر و اجناس پلی‌مری تولید می‌شد، حادثه اتفاق افتاده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تصریح کرد: در بخشی از یکی از سوله‌ها که سوله نسبتا بزرگی بود، کارتن‌هایی که به صورت عدل فشرده در داخل پالت‌های چوبی قرار داده شده بود و در ارتفاع زیاد روی هم چیده شده بود دچار حریق شده بود.

ملکی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه چیدمان چندلایه و ارتفاع زیاد کارتن‌ها دسترسی را به کانون اصلی آتش‌سوزی دشوار کرده بود اما آتش‌نشانان به سرعت عملیات را آغاز کرده و موفق شدند آتش را تحت کنترل درآورده و از گسترش بیشتر آتش‌سوزی جلوگیری کردند. خوشبختانه مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشتیم. البته در دقایق اولیه دود غلیظی ناشی از این آتش‌سوزی در منطقه غرب تهران قابل مشاهده بود.

شرکت آتش بان نماینده رسمی اعلام حریق ایران ، و اعلام حریق و اطفاء حریق در ایران می باشد و با بهترین برندهای ایرانی و جهانی از جمله اعلام حریق سنس ، اعلام حریق آنا ، اعلام حریق یونی پاس ، اعلام حریق زیتکس ، اعلام حریق زتا ، اعلام حریق تله تک ، اعلام حریق تسلا ، اعلام حریق آریاک ، اعلام حریق ماویلی ، اعلام حریق سایان می باشد

خواندن 249 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 10 اسفند 1400 20:10
آتشبان

شرکت آتش بان نماینده رسمی اعلام حریق ایران ، و اعلام حریق و اطفاء حریق در ایران می باشد و با بهترین برندهای ایرانی و جهانی از جمله اعلام حریق سنس ، اعلام حریق آنا ، اعلام حریق یونی پاس ، اعلام حریق زیتکس ، اعلام حریق زتا ، اعلام حریق تله تک ، اعلام حریق تسلا ، اعلام حریق آریاک ، اعلام حریق ماویلی ، اعلام حریق سایان می باشد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Web Analytics