مقالات

نمایندگی هشدار دهنده نشت گاز تستوگاز| Testogas

شرکت فنی مهندسی آتشبان نمایندگی فروش سیستم هشدار دهنده نشت گاز تستوگاز Testogas

سیستم هشدار دهنده نشت گاز

همواره با شروع فصل سرما ،آمار مرگ و میر ناشی از گاز گرفتگی ، مرگ خاموش و وارد آمدن میلیاردها ریال خسارات مالی سالیانه، بخاطر انفجارات حاصل از نشت گاز شهری نیاز به دستگاه هشداردهنده نشت گاز با قابلیت‌های ویژه و منحصر را صد چندان می کند.

بنابراین سنسور هشدار دهنده نشت گاز یکی از ابزارهایی است که جهت آشکارسازی حضور نوعی گاز در یک محدوده یا قسمتی از یک سیستم بکار می رود .

هشدار دهنده نشت گاز تستوگاز

سیستم هشدار دهنده نشت گاز تستوگاز اولین هشدار دهنده گاز و هشدار دهنده مونوکسیدکربن استاندارد کشوراست.

شرکت تستوگاز فعالیت خود را در سال ۸۲ آغاز نمود، گروه صنعتی تستوگاز مخترع و تولیدکننده ایرانی دستگاه های هشدار دهنده نشت گاز، از سال ۱۳۸۲ در زمینه سنجشگرهای گازی در حال پژوهش و تحقیق است و افتخار ایمن سازی هزاران واحد مسکونی ، اداری ، صنعتی و تجاری را در سراسر کشور دارد.         

تستوگاز کامل ترين دستگاه الكترونيكي تشخیص منوکسید کربن و گازشهری جهت حفظ ايمني محيط هاي مسكوني نسبت به نشت گازهاي خطرناك مي باشد.

همچنین با عنایت به بخشنامه شماره ۱۰۶۸۰/۴۲۰ وزارت مسکن و شهر سازی مبنی بر ایمن سازی اماکن عمومی و خاص و همچنین تأکید وزارت محترم علوم تحقیقات و فن‌آوری به شماره ۲۱۲۲۵ مبنی بر نصب دستگاه تستوگاز و بخشنامه دانشگاه آزاد اسلامی به شماره ۳۴۴۷۰۶/۲۷ مبنی بر ایمن سازی دانشگاه ها و خوابگاه ها و آزمایشگاه ها و به منظور جلوگیری از حوادث ناشی از نشت گازهای قابل اشتعال و گاز مونوکسید کربن وبا توجه به مبحث ۱۷، رسالت خود را با ایمن سازی واحدهای مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی و بیش از ۱۰ دانشگاه در سراسر کشور گسترش داده است.

همچنین گروه صنعتی تستوگاز تدوین گر استاندارد ملی ایران برای دستگاه های هشداردهنده نشت گاز در کشور از سوی مؤسسه ملی استاندارد ایران میباشد.

تائیدیه های سیستم هشدار دهنده نشت گاز تستوگاز

  •    گواهی ثبت اختراع از اداره ثبت اختراعات کشور
  •    تاییدیه از سازمان آتش نشانی
  •    تاییدیه از وزارت علوم تحقیقات و فن­­آوری
  •    پارک علم و فن­آوری دانشگاه تهران
  •    پدافند غیرعامل صنعت ساختمان کل کشور
  •    تندیس مدیر برتر صنعت ساختمان
  •    تاییدیه از سازمان مخترعین و مبتکرین
  •    عضویت در انجمن جامعه ایمن
  •    گواهی تدوین استاندارد از اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور

نمایندگی فروش سیستم هشدار دهنده نشت گاز تستوگاز Testogas

شرکت فنی مهندسی آتشبان با سالها تجربه در زمینه فروش ، نصب و نگهداری سیستم های اعلام حریق و اطفاء حریق ، دزدگیرهای اماکن اینک مفتخر است که به عنوان نماینده رسمی فروش هشدار دهنده نشت گاز تستوگاز Testogas خدمات ارائه می دهد .

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از مشاوره همکاران ما از طریق شماره های شرکت با ما در ارتباط باشید

I Would Like To Share it.

Web Analytics