مقالات

اعلام حریق در نوشهر
(1 رای)

فروش و نصب اعلام حریق در نوشهر

اعلام حریق در نوشهر

امروزه به دلیل پیشرفت چشم گیر در صنعت علم، تجهیزات و سیستم های متفاوت و هوشمندی برای ایمن سازی اماکن و ساختمان ها ساخته شده است و روز به روز پیشرفته تر و هوشمند تر می شوند. سیستم های اعلام حریق نیز از این معقوله جدا نیستند. سیستم های اعلام حریق در تمامی اماکن و ساختمان ها قابل نصب و اجرا هستند. سیسام اعالم حریق مجموعه ایی از قطعات الکتریکی می باشد که قالبیت هشدار آتش و از همه مهم تر تشخیص آتش سوزی و دود و همچنین اطلاع دقیق از مکان آتش سوزی را دارد. در ادامه مطلب قصد داریم درباره اعلام حریق در نوشهر توضیح دهیم. شرکت آتشبان بهترین و بزرگ ترین شرکت خدمات فروش در نوشهر و در سراسر ایران می باشد. برای خرید سیستم اعلام حریق در نوشهر با ما تماس بگیرید.

 

اجزا اصلی تشکیل دهنده سیستم اعلام حریق

  1. دستگاه های شروع کننده سیستم اعلام حریق: این قسمت می تواند هم به طور دستی و هم بع طور اتوماتیک فعال شود. وظیفه این قسمت واحد کنترل اعلام حریق می باشد.
  2. کنترل پنل اعلام حریق: این قسمت بر روی ورودی ها و خروجی های سیستم نظارت دارد و در واقع مرکز سیستم اعلام حریق می باشد و بر اساس آن اطلاعات را منتقل می کند.
  3. رابط ایمنی ساختمان: این رابط به سیستم اعلا حریق اجازه می دهد که جنبه هایی مانند گسترش دود، جریان هوا، کنترل فرایند و حمل انسان ها را کنترل کرده تا ساختمان را در مقابل آتش آماده کند.
  4. منبع اولیه(اصلی) تغذیه سیستم اعلام حریق: منبع تغذیه اصلی بدون کلید است و با جریان متناوب برق تامین می شود. این منبع اغلب 120 الی 240 ولتی است.
  5. منبع تغذیه ثانویه(پشتیبان): در هر زمان که منبع تغذیه اولیه از کار افتاد این قسمت می تواند به عنوان جایگزین شروع به فعالیت کند. این واحد شامل یک عدد باتری اسیدی می باشد ولی می تواند به طور هم زمان از منبع تغذیه دیگری ماننده ژنراتور باشد. این باتری ها می توانند در بیرون از جعبه مخصوص باتری و یا پایین کنترل پنل نصب شوند.

انواع سیستم اعلام حریق

  1. سیستم اعلام حریق دستی: این سیستم به گونه ایی است که باید به دست خود افراد که عموما اپراتور می گوییم فعال شود.و در غیر این صورت شروع به فعالیت نمی کند. همان طور که از اسم آن پیدا است، کاملا به صورت دستی می باشد و هرگز دارای حسگر و کاشف های اتوماتیک نیست.
  2. سیستم اعلام حریق اتوماتیک: این سیستم دارای کاشف و حسگر هایی با حساسیت بسیار بالا می باشد که در زمان آتش سوزی و یا تشخیص دود، خود به خود شروع به فعالیت کرده و هشدار های لازم را به عمل می آورد. در ضمن، هر ساختمانی یا مکانی که از سیستم های اعلام حریق اتوماتیک استفاده می کند باید، سیستم اعلام حریق اتوماتیک را نیز داشته باشد.

فروش سیستم های اعلام حریق در نوشهر

شرکت آتشبان قادر به پیاده سازی بهترین و به روز ترین سیستم های اعلام حریق در نوشهر و همچنین در سراسر ایران می باشد. این شرکت با در اختیار داشتن بهترین و با تجربه ترین متخصصان و مهندسین نصب و اجرا آماده خدمات رسانی به مردم عزیز نوشهر است. برای اطلاعات بیشتر و جهت مشاوره، با کارشناسان مجرب شرکت آتش بان تماس حاصل فرمایید.

خواندن 100 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 09 آذر 1400 09:46

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Web Analytics