مقالات

اعلام حریق دزلی
(2 رای‌ها)

فروش اعلام حریق ارزان و با کیفیت دزلی

سیستم های جامع اعلام حریق ارزان دزلی با بالاترین کیفیت و به روزترین تکنولوژی وبالاترین خدمات پس از فروش از پله اول همراه شماست.

از مهم ترین سیستم های حفاظتی و نظارتی سیستم اعلام حریق می باشد که برای تکمیل فرایند ساختمان سازی، جزو ملزومات آن به شمار می رود.

سیستمهای اعلام حریق که در دو گروه اصلی آدرس پذیر و متعارف عرضه می شود که با قیمت های متفاوت در موقعیت های گوناگون به کار می روند.

 فروش اعلام حریق دزلی

خرید تجهیزات اعلام حریق ارزان با تاییدیه سازمان آتش نشانی از می تواند عقلانی باشد چرا که تجهیزاتی که دارای تاییدیه از سوی سازمان آتش نشانی هستند ، مسلما از سطح کیفی استاندارد و بالایی برخوردارند .

همیشه ارزان بودن تجهیزات به معنی کاهش یا عدم سطح کیفی و استاندارد آن ها نیست ،

از جمله محصولات و تجهیزات ارزان با قیمت مناسب و باکیفیتی که می توان به آن اشاره کرد ،محصولات اعلام حریق دزلی اشاره کرد .

محصولات و تجهیزات اعلام حریق دزلی دارای ۱۸ ماه گارانتی تعویض و ۱۰ سال خدمات پس از فروش

ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته در راستای رضایتمندی شما عزیزان می باشد .

دارای بالاترین سطح کیفیت از ABC تا قطعات الکترونیکی smd و پایینترین قیمت در بازار ایران

شرکت فنی مهندسی آتشبان نماینده رسمی محصولات با کیفیت اعلام حریق دزلی همردیف با استاندارد جهانی محصولات و تجهیزات اعلام حریق در خدمت شماست .

شرکت آتش بان همچنین به عنوان نماینده رسمی اعلام حریق ایران و جهان از جمله اعلام حریق سنس ، اعلام حریق آنا ، اعلام حریق یونی پاس ، اعلام حریق زیتکس ، اعلام حریق زتا ، اعلام حریق تله تک ، اعلام حریق تسلا ، اعلام حریق آریاک ، اعلام حریق ماویلی ، اعلام حریق سایان فعالیت می کند.

جهت مشاوره با ما تماس بگیرید.

خواندن 263 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 15 دی 1400 19:04
آتشبان

شرکت آتش بان نماینده رسمی اعلام حریق ایران ، و اعلام حریق و اطفاء حریق در ایران می باشد و با بهترین برندهای ایرانی و جهانی از جمله اعلام حریق سنس ، اعلام حریق آنا ، اعلام حریق یونی پاس ، اعلام حریق زیتکس ، اعلام حریق زتا ، اعلام حریق تله تک ، اعلام حریق تسلا ، اعلام حریق آریاک ، اعلام حریق ماویلی ، اعلام حریق سایان می باشد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Web Analytics