مقالات

اعلام حریق ارزان
(3 رای‌ها)

فروش سیستم اعلام حریق ارزان| ارزان ترین سیستم اعلام حریق

سیستم اعلام حریق ارزان

امروزه تکنولوژی کمک زیادی برای جلوگیری از آتش سوزی و یا علام آن کرده است که یکی از ان ها ساخت های اعلام حریق می باشد.سیستم های اعلام حریق برای جلوگیری از آتش سوزی و خطرات ناشی از آن ساخته شده ات که با استفاده از آژیر و نور هشدار آتش را به افراد می دهد.

از سیستم های اعلام حریق می توان در انبار ها، مجتمع های مسکونی و یا تجاری، سالن های ورزشی و کارخانه ها و سایر مکان ها استفاده نمود.شرکت آتشبان با سابقه درخشان فروش سیتسم های اعلام حریق ارزان، آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

 اجزا سیستم اعلام حریق

سیستم اعلام حریق مجموعه ایی از ابزار هشدار دهنده می باشد که با استفاده از آن ها خطر آتش سوزی و دود را اعلام می کند. از ابزار های هشدار دهنده سیستم های اعلام حریق می توان دکتور دود، حرارت، شعله و گاز برای تشخیص آتش و فلاشر های نوری و آژیر که برای هشدار آن استفاده می شود را نام برد. مجموع این ابزار ها، یک سیستم اعلام حریق را تشکیل می دهد.این سیستم می تواند جلوی بسیاری از خطرات مالی و جانی را بگیرد و اهمیت زیادی در صنعت ساختمانی دارد و امنیت ساختمان را بسیار افزایش می دهد. اما متاسفانه اغلب سیستم های اعلام حریقی که در کشور نصب می شوند مرغوب نیستند و نهایتا پس از گذشت چند ماه از کار خواهند افتاد.

انواع سیستم اعلام حریق

سیستم های اعلام حریق از نظر نحوه آغاز به دو دسته تقسیم می شوند:

1.سیستم اعلام حریق دستی: سیستم اعلام حریق دستی سیستمی می باشد که هشدار اعلام خطر را به طور خودکار نمی دهد و فقط باید به طور دستی آن را فعال کرده و خطر را به تمامی مجتمع رساند. باید در نظر داشته باشید که این سیستم بدون اپراتور کارایی ندارد و عملا بلا استفاده است. در ضمن تمامی ساختمان هایی که از سیستم اعلام حریق خودکار(اتومات) استفاده کرده اند باید سیستم های اعلام دستی هم داشته باشند.

2.سستم اعلام حریق اتومات(خودکار): سیستم اعلام حریق خودکار شامل حسگر هایی است که به چند یا یک محصول حریق حساس اسم و به محض حس کردن آن ها به طور خودکار فعال شده و اعلام خطر می کند. باید در نظر داشت که تمامی ساختمان هایی که از این سیستم به عنوان اعلام خطر حریق استفاده کرده اند، واجب است که سیستم های اعلام حریق دستی هم داشته باشند.

مزایای استفاده از سیستم اعلام حریق هوشمند(خودکار)

  • سیستم اعلام حریق هوشمند این قابلیت را دارد که آن را به دیگر تجهیزات امنیتی ساختمان وصل کنید.
  • با تشخیص به موقع و سره وقت آتش سوزی می توانید از خسارات زیان بار جانی و مالی جلوگیری کنید.
  • سیستم های اعلام حریق هوشمند می توانند احتمال بروز آتش سوزی را تشخیص دهند.
  • نگهداری از سیستم های اعلام حریق هوشمند و تعمیرات آن هزینه بالایی ندارد.
  • به صورت 24 ساعته ساختمان را چک کرده و تحت نظر دارد.
  • اگر از سیستم هوشمند برای اعلام حریق استفاده کنید می توانید حساسیت تجهیزات آشکار کننده را خودتان تنظیم کنید.

فروش سیستم اعلام حریق ارزان

شرکت آتش بان با در نظر گرفتن استاندارد های جهانی به منظور ساخت سیستم های اعلام حریق ارزان و با کیفیت در تمامی شهر های ایران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

سیستم های جامع اعلام حریق دزلی با بالاترین کیفیت ، به روزترین تکنولوژی ، ارزان و بالاترین خدمات پس از فروش از پله اول همراه شماست.

برای خرید و نصب سیستم اعلام حریق ارزان و همچنین اطلاع از قیمت ها، شما می توانید با کارشناسان شرکت آتش بان تماس حاصل فرمایید.

 

 

خواندن 363 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 27 دی 1400 08:03
آتشبان

شرکت آتش بان نماینده رسمی اعلام حریق ایران ، و اعلام حریق و اطفاء حریق در ایران می باشد و با بهترین برندهای ایرانی و جهانی از جمله اعلام حریق سنس ، اعلام حریق آنا ، اعلام حریق یونی پاس ، اعلام حریق زیتکس ، اعلام حریق زتا ، اعلام حریق تله تک ، اعلام حریق تسلا ، اعلام حریق آریاک ، اعلام حریق ماویلی ، اعلام حریق سایان می باشد.

1 نظر

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Web Analytics