فروش اعلام حریق فروش اعلام حریق آتشبان

خرید تجهیزات اعلام حریق از فروشگاه های معتبر

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در این مقاله قصد داریم درباره مشکلات و مسائل خرید سیستمهای اعلام حریق از مکان‌های نامعتبر که به تازگی نیز بسیار مشاهده میشود صحبت کنیم.

در زمینه سیستم‌ اعلام حریق با موارد مشابه زیادی روبرو شدیم که این مشکل نیز به تازگی به صورت خواسته یا ناخواسته در حال اتفاق افتادن هست و باید قبل از اینکه خریداران ناآگاهانه اقدام به خرید از فروشگاه های فاقد اعتبار، برند های نا معتبر و همچنین نصب غیر اصولی و توسط افراد غیر متخصص نمایند، هشدارها و نکات لازم را بدانند.

در این اتفاق نه خریدار نه فروشنده  مقصر یا محکوم می‌باشد بلکه عدم آگاهی باعث عواقب بعدی می‌شود، سیستم های اعلام حریق و اطفاء حریق که مستقیماً با جان انسان ها دراتباط میباشد و نمیتوانیم آن را با لوازم منزل، لوازم برقی خانگی یا لوازم خودرو مقایسه کرد، سازندگان محترم یا ناظران خرید برای پروژه های انبوه یا کوچک دقت بیشتری باید داشته باشند که حتما بایستی موارد زیر را هنگام خرید و نصب در نظر داشته باشند:

اهمیت خرید تجهیزات اعلام حریق از فروشگاههای معتبر

 • مشاوره با کسانی که خود را تکنسین معرفی میکنن ازصحت کارشناسی مطمئن شوند یا با برقکاران محترم که ادعای 30 سال تجربه کار دارند مشاوره نکنند که به ظاهر کار را ساده میدانند
 • بابت خرید از سایت هایی که آگاهی در مورد اجناس ندارند یا فروش حضوری ندارن به هیچ عنوان خرید نکنند برای مثال، سایت دیجی کالا سایت بسیار معتبر است صد درصد اجناس ارسال میشه ولی چه عواقبی داره !!! بعد ارسال و نصب برگه اصالت کالا به شیوه‌ای نخواهد بود که همزمان با کالا ارسال شود و پیگیری از خدمات سایت دیجی کالا به راحتی نیست
 • خدمات و گارانتی نیز یکی دیگر از مواردی است که خریداران باید در نظر داشته باشند و خرید اینگونه تجهیزات از سایت هایی مانند دیجی کالا امنیت خدمات دهی و گارانتی را ندارند.
 • خرید برند های خارجی برای شهرستان ها از راه دور فقط از طریق ارسال عکس: اگر برندهای خارجی را بخواهیم برای پروژه‌های کوچک و بزرگ برای شهرستان ها از تهران اقدام به خرید نماییم، اشخاصی که بخاطر منافع شخصی جنس چینی ارسال و حتی قبل از ارسال نیز برای جلب اعتماد شما، عکس محصول را ارسال میکنند و پس از تایید ناآگاهانه خریدار اقادام به ارسال می نمایند و فروشنده اینجا از نظر قانونی خودش رو کنار میکشد و... و ........ لازم به ذکر است که گاهی مواقع نیز تشخیص اصل و تقلبی بودن کالا ها نیز برای همکاران ما نیز از روی عکس دشوار است (به هیچ عنوان قابل تشخیص نیست).

بنابراین بخاطرچند درصد کمتر جان و مال خود و دیگران را به خطر نیندازید زیرا ارزش جان و مال آدمی بسیار بیشتر از خرید ناآگاهانه و قیمت کمتر است. پس با بی تجربگی اقدام به خرید نکنید زیرا در آینده نه تنها پشیمانی جانی و مالی در پی دارد بلکه هزینه بیشتری را متقبل خواهید شد.

فروش سیستم اعلام حریق به همراه گارانتی

شرکت آتشبان یکی از شرکت های معتبر و با سالها تجربه تخصصی و حرفه ایی در زمینه فروش تجهیزات اعلام حریق، اطفاء حریق و کپسول های آتش نشانی است که شما خریداران محترم میتوانید، مشاوره ایی رایگان با کارشناسان و متخصصان شرکت ما داشته باشید و علاوه بر آن نیز از خدمات و گارانتی تجهیزات اعلام حریق و همچنین تمامی محصولات اطمینان حاصل نمایید و پس از استعلام قیمت اقدام به خرید نهایی نمایید.

در آخر این مطلب از تمام متقاضیان محترم تقاضا میشود در زمان خرید تجهیزات اعلام حریق و اطفاء حریق و غیره به سربرگ یا اسم و مهر اکتفا نکنید و درخواست مجوز فروش محصولات اعلام حریق را از فروشنده یا درخواست جواز کسب اتحادیه ایمنی و آتشنشانی نمایید.

با آتشبان در امان بمان

1 نظر

 • پیوند نظر نعمتی یکشنبه, 21 آبان 1402 19:19 ارسال شده توسط نعمتی

  سلام علیکم‌
  درخصوص تجهیزات واقلام یونی پاس سوالاتی دارم
  میخواهم با تیم کارشناسی شرکت مذاکراتی داشته باشم

  گزارش

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Web Analytics