مقالات

درباره آژیر صنعتی

 آژیر صنعتی

همانگونه که از گذشته میدانیم آژیر صدای بلندی است که در مواقع خطر شروع به هشدار مینماید. آژیر صنعتی نیز در سیستم های اعلام سرقت صدای هشدار را توسط اعلام کننده های صوتی با صداهای متفاوتی که در دستگاه معین شده شروع به اطلاع رسانی می کند. ولتاژ آژیر صنعتی 9 ولت، 12 ولت و یا 24 ولت می باشد.

انواع آژیر های اعلام سرقت

آژیرها در سیستم های اعلام سرقت در انواع مختف تولید و در بازار به فروش میرسد. انواع آژیر های اعلام سرقت عبارتند از:

  1. آژیر شیپوری
  2. آژیر فلاشر
  3. آژیر کاور فلزی
  4. آژیر پیزو
  5. غیره....

انواع آژیر های صنعتی

انواع آژیر های صنعتی عبارتند از:

  1. آژیر صنعتی موتور دار
  2. آژیر صنعتی الکترونیکی
  3. آژیر صنعتی قارچی موتور دار

اجزاء آژیر سیستم های اعلام حریق

آژیر سیستم های اعلام حریق دارای قسمت های مختلف می باشد که هر بخش وظیفه خاص خود را انجام میدهند. اجزاء آژیر سیستم های اعلام حریق عبارتند از:

  • اسیلاتور
  • تقویت کننده

اسیلاتور ها یا همان منبع جهت تولید فرکانس هستن که فرکانس های تولید شده توسط اسیلاتور وارد تقویت کننده شده و در نهایت پخش صدا صورت میگیرد.

قیمت آژیر صنعتی

چنانچه قصد خرید آژیر صنعتی اعلام سرقت را دارید می توانید جهت استعلام قیمت آژیر صنعتی برند اوزاکا با شرکت آتشبان تماس حاصل نمایید و علاوه بر کسب قیمت مشاوره رایگان نیز در این زمینه داشته باشید.

شرکت آتشبان نمایندگی فروش آژیر صنعتی اوزاکا برای استفاده در مناطق خطر، انواع آژیر صنعتی، آژیر ضد انفجار، چراغ های هشدار دهنده و چراغ خطر قابل استفاده در دکل های مخابراتی، پتروشیمی، دکل های بیسیم، پالایشگاه ها، زندان ها و پادگان های نظامی، فرودگاه ها و مراکز امنیتی و غیره میباشد.

I Would Like To Share it.

Web Analytics