اعلام حریق در اراک
(6 رای‌ها)

فروش سیستم اعلام حریق در اراک

فروش اعلام حریق در اراک

شرکت آتش بان با در نظر گرفتن استاندارد های جهانی به منظور ساخت سیستم های اعلام حریق در اراک و سایر شهر های ایران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد

 سیستم اعلام حریق مجموعه ایی از نور ها و آژیر های هشدار دهنده است که برای اطلاع از خطر در ساختمان ها و همچنین اماکن عمومی، انبار ها و سایر ساختمان ها استفاده می شود.

استفاده از سیستم اعلام حریق باعث جلوگیری از خطرات احتمالی حاصل از آتش سوزی و سایر اتفاقات را بسیار کاهش می دهد.

 

شرکت آتش بان آماده خدمت رسانی فروش سیستم اعلام حریق در اراک و سایر شهر ها می باشد.

کنترل پنل اعلام حریق

یکی از مهم ترین اجزای سیستم اعلام حریق کنترل پنل است.کنترل کردن سیستم بر عهده کنترل پنل می باشد که به طور کلی به پنج دسته تقسیم می شود.که در ادامه مطلب سه مورد از آن ها را معرفی میکنیم.

1.کنترل پنل اطفای حریق: برای کنترل کردن سیستم های اطفای حریق و آشکار سازی آن ها صورت می گیرد که قابلیت آدرس پذیری نیز دارد.

2.کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر: کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر می تواند معمولی و یا از نوع آنالوگ باشد.

  1. کنترل پنل های ترکیبی: این نوع کنترل پنل می تواند ترکیبی از کنترل پنل آدرس پذیر و اطفای حریق باشد.

تاریخچه سیستم اعلام حریق

در چند قرن اخیر به دلیل نبود سیستم های اعلام دهنده و هشدار دهنده نگبانان با استفاده از فلاشر های نوری و چراغ قوه ها به ساختمان ها و سازمان های آنش نشانی خطر آتش سوزی را اعلام می کردند.در کلیسا ها، مسئول و کشیش کلیسا با به صدا در آوردن زنگ کلیسا آتش نشان هارا از خطر مطلع می کرد ولی استفاده از این روش ها باعث گمراهی مسئولین آتش نشانی می شد زیرا این ابزار دقیق نبودند.اولین کشوری که سیستم های اعلام حریق را ساخت امریکا، شهر نیویوک بود.

انواع سیستم اعلام حریق

1.سیستم اعلام حریق اتومات: سیستم اعلام حریق اتومات درای چند حسگر با حساسیت بسیار بالا می باشد که به محض حس کردن خطر به صورت اتومات فعال خواهند و هشدار های لازم را به عمل می آورد.

2.سیستم اعلام حریق دستی: این نوع سیستم اعلام حریق به گونه ایی است که هرگز دارای حسگر و کاشف های خودکار نیست. و در هنگام خطر اپراتور باید خوش آن را فعال کند تا ساکنین متوجه خطر شوند.هر مکانی از سیستم اعلام حریق اتوماتیک(خودکار) استفاده می کند، باید سیستم اعلام حریق دستی هم داشته باشد.

انتخاب سیستم اعلام حریق مناسب

برای کمتر کردن خطرات جانی و مالی و همچنین زوتر فرار کردن از خطر، نیازمند سیستم های از قبیل سیستم اعلام حریق هستیم.

استفاده از این سیستم به دلیل صرفه جویی در پول و زمان و همچنین محافظت از ساختمان ها، خانه ها و دگیر اماکن خصوصی و عمومی لازم می باشد.

نمایندگی سیستم اعلام حریق در اراک

شرکت آتش بان با در نظر گرفتن استاندارد های جهانی به منظور ساخت سیستم های اعلام حریق در اراک و سایر شهر های ایران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد

برای خرید و نصب سیستم اعلام حریق در اراک و همچنین اطلاع از قیمت ها، شما می توانید با کارشناسان شرکت آتش بان تماس حاصل فرمایید.

خواندن 1479 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 04 آبان 1400 06:12
آتشبان

شرکت آتش بان نماینده رسمی اعلام حریق ایران ، و اعلام حریق و اطفاء حریق در ایران می باشد و با بهترین برندهای ایرانی و جهانی از جمله اعلام حریق سنس ، اعلام حریق آنا ، اعلام حریق یونی پاس ، اعلام حریق زیتکس ، اعلام حریق زتا ، اعلام حریق تله تک ، اعلام حریق تسلا ، اعلام حریق آریاک ، اعلام حریق ماویلی ، اعلام حریق سایان می باشد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Web Analytics