اخبار

فروش عمده ریموت اندیکاتور در آتشبان

چراغ ریموت اندیکاتور

ریموت اندیکاتور، چراغ ریموت، چراغ نشانگر و یا چراغ سردر (سردرب یا سردری) عناوینی هستند که اطلاق می شوند به چراغ کوچکی است که در سیستم های اعلام حریق استفاده می شود .

چراغ ریموت اندیکاتور برای کمک به تشخیص سریع محل وقوع حریق در سیستم های متعارف و یا آدرس پذیر مورد استفاده قرار می گیرد که با استفاده از این تجهیز در سییستم های متعارف مشکل عدم نمایش محل دقیق وقوع حریق تا حدودی رفع می شود.

شرکت فنی مهندسی آتشبان نماینده فروش ، نصب و نگهداری سیستم های اعلام حریق و اطفاء حریق این بار فروش عمده محصولات از جمله فروش عمده ریموت اندیکاتور سایان, ریموت اندیکاتور تسلا , ریموت اندیکاتور زیتکس , ریموت اندیکاتور زتا انگلستان , ریموت اندیکاتور یونی پاس و ریموت اندیکاتور سنس را اعلام می دارد.

شما همکار محترم می توانید چراغ ریموت این مرکز را با قیمت بسیار مناسب و بسیار پایین تر از سایر برند ها، بدون واسطه تهیه نمایید.

کاربرد چراغ اعلام حریق یا ریموت اندیکاتور

ممکن است در بعضي مواقع خود زون داراي قسمت هاي متعددي باشد و هنگام بروز حريق نياز به تشخيص دقيق تر محل حريق داشته باشپم . مثلا در آپارتمان هاي که هر طبقه يک زون مي باشد و خود طبقه داراي چند واحد است و يا در هتل ها که اتاق هاي متعددي در هرطبقه وجود دارد براي تشخيص دقيق محل حريق از چراغ Remote Andicator استفاده مي گردد.

اين چراغ بالاي درب هر واحد نصب مي شود و تغذيه مثبت آن از مثبت منبع تغذيه و منفي آن از پايه مخصوص چراغ ريموت در دتکتورهاي آن واحد مي باشد.اين پايه روي دتکتور با حرف R مشخص مي شود. در صورت وصل کردن دتکتوراين چراغ نيز روشن مي شود .

از ویژگی های چراغ های ریموت اندیکاتور

   کیفیت ساخت بسیار بالا

   جنس بدنه مقاوم در برابر ضربه و حریق

   طول عمر بالای لامپ

   ظاهری شکیل و کاربر پسند

اطلاعات تماسی شرکت فنی مهندسی آتشبان

تهران لاله زار جنوبی کوچه اتحادیه پاساژ اتحادیه طبقه دوم واحد 5 تلفن: 02140330667

فروشگاه آتشبان : 33923639- 021

فروشگاه مرکزی آتشبان : 33989590 – 021

همراه مدیریت : 09126453457           

I Would Like To Share it.

Web Analytics