اخبار

شعله های آتش در کارگاه کفاشی در تهران

آتش سوزی کارگاه کفاشی در خیابان جمهوری اسلامی با حضور به موقع آتش نشانان مهار و خاموش شد.

 به گزارش پایگاه خبری 125، در پی تماس کارکنان و همسایگان این کارگاه با سامانه 125 آتش نشانی مبنی بر وقوع آتش سوزی، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت 23:35 در تاریخ 16/06 /1398 آتش نشانان ایستگاه 2 را به خیابان جمهوری اسلامی، کوچه صف، در باغ سپهسالار اعزام نمود.

عباس قاسمی افسر آماده منطقه 6 عملیات که در محل حادثه حضور داشت در این باره گفت: آتش سوزی در طبقه اول یک ساختمان 3 طبقه با کاربری تولید کفش(کفاشی) رخ داده بود و حجم آتش به قدری بود که در زمان رسیدن نیروها دود و شعله زیادی از بیرون ساختمان مشاهده می شد.

قاسمی در ادامه افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از قطع برق و گاز ساختمان و مجهز شدن به دستگاههای تنفسی و تجهیزات حفاظت فردی به سرعت خود را به کانون آتش سوزی رساندند و با بکارگیری یک رشته لوله آبدهی آتش نشانی و تجهیزات خاموش کننده، شعله های آتش را در کمترین زمان ممکن مهار و از گسترش آتش به طبقات دیگر ساختمان و به بار آمدن خسارت مالی بیشتر جلوگیری کردند.

افسر آماده منطقه 6 عملیات خاطرنشان کرد: همزمان با عملیات مهار آتش سوزی، گروه دیگری از آتش نشانان عملیات خود را برای یافتن جستجوی محبوسین احتمالی در داخل ساختمان آغاز کردند و خوشبختانه معلوم شد در زمان وقوع این آتش سوزی، شخصی داخل ساختمان حضور نداشته است.

آتش نشانان پس از تحویل ملک به مالک به ماموریت خود خاتمه دادند.م6

تنها راه این مسائله این است که با تجهیز سازمان ، منزل یا مغازه خود به سیستم های اعلام حریق و اطفاء حریق از قبیل (شستی اعلام حریق، دتکتور دودی هوشمند ، دتکتور فتوالکتریک ، دتکتور مولتی ؛ دتکتور حرارتی ، دتکتور گاز ، آژیر فلاشر و پنل های اعلام حریق ، دتکتور گاز co و) امنیت و آرامش را به حدالکثر برسانیم.

می توانید روی آتشبان حساب کنید.آتشبان نماینده اعلام حریق ایران است و از بهترین و معتبر ترین برند ها با نازل ترین قیمت استفاده میکند ,و مورد تایید سازمان آشتنشانی هم می باشد.

I Would Like To Share it.

Web Analytics