اخبار

  • Created Date: 23 سپتامبر 2019
  • Author:
  • Category: اخبار
  • Rate us:
    (0 رای‌ها)

جان باختن چهار نفر در انفجار واحد مسکونی

به گزارش ایلنا، فاطمه نوروزیان مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: بر اثر آتش سوزی یک باب منزل مسکونی در شهرک توحید بندرعباس پنج نفر به بیمارستان خلیج فارس و دو نفر به بیمارستان شهید محمدی منتقل شدند.

 

نوروزیان افزود: از پنج نفری که در بیمارستان خلیج فارس بستری شدند، یک دختر پنج ساله، یک مادر باردار ۳۸ ساله و یک دختر ۱۸ ساله به دلیل شدت جراحت‌های وارد شده جان خود را از دست دادند.

وی گفت: پزشکان تلاش بسیاری برای نجات جان نوزاد مادر باردار انجام دادند، اما متاسفانه به دلیل درصد بالای سوختگی مادر و شدت جراحت‌های وارد شده، نوزاد نیز مرده به دنیا آمد.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خاطرنشان کرد: یک مرد ۵۹ ساله با بیش از ۵۰ درصد سوختگی و یک بانوی ۵۲ ساله با ۴۵ درصد سوختگی نیز در بیمارستان شهید محمدی بستری هستند.

نوروزیان خاطرنشان کرد: با توجه به مسمومیت تنفسی شدید این دو بیمار و شدت جراحت‌های وارد شده، هنوز پزشکان نظر قطعی در خصوص شرایط این دو بیمار و سطح هوشیاری آن‌ها ندارند و تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارند.

وی یاد آور شد: در این حادثه یک خانم ۲۹ ساله نیز در بیمارستان خلیج فارس بستری شده بود که پس از معاینه پزشکان و بهبود شرایط عمومی از بیمارستان مرخص شد، اما یک بانوی ۲۴ ساله همچنان در بیمارستان بستری است

حسن امینی زاده معاون عملیات سازمان آتش نشانی بندرعباس نیز در ادامه علت وقوع حادثه آتش سوزی در شهرک توحید را نشتی اجاق گاز عنوان کرد.

امینی زاده اظهار داشت: این حادثه ساعت ۱۴ و ۳۹ دقیقه به آتش نشانی اعلام شده و بلافاصله تیم‌های امدادی به محل اعزام شدند.

شرکت آتش بان نماینده رسمی اعلام حریق ایران ، و اعلام حریق و اطفاء حریق در ایران می باشد و با بهترین برندهای ایرانی و جهانی از جمله اعلام حریق سنس ، اعلام حریق آنا ، اعلام حریق یونی پاس ، اعلام حریق زیتکس ، اعلام حریق زتا ، اعلام حریق تله تک ، اعلام حریق تسلا ، اعلام حریق آریاک ، اعلام حریق ماویلی ، اعلام حریق سایان می باشد.

I Would Like To Share it.

Web Analytics