اخبار

اعلام حریق|عملیات 14 ساعته

ش بان واقعا متاثر می شود که این اخبار را مشاهده می کند وقتی میبیند هموطنان عزیز دچار خسارت جانی و مالی میشوند.میتوان با تجهیز ساختمان و حتی منزل خود (به سیستم اعلام حریق ، اطفاء حریق، دتکتور دودی ، دتکتور زتا ، دتکتور سنس ، دتکتور زیتکس ، ،آژیر اعلام حریق ، آژیر اطفاء حریق ، پنل اعلام حریق ، پنل اطفاء حریق ، شستی اعلام حریق ، شستی اطفاء حریق ، اعلام حریق یونی پاس ، اعلام حریق آریاک) میتوان از بروز آتش سوزی و خسارت جانی و مالی خود را محافظت نمود.

آتش بان مفتخر است که اعلام دارد نماینده اعلام حریق ایران ، نماینده اعلام حریق ، اطفاء حریق از بهترین برند های ایران و جهان می باشد

آتش سوزی گسترده در انبار بزرگ لوازم پلاستیکی در محله حکیمیه، با تلاش 14 ساعته نیروهای آتش نشانی مهار شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، این حادثه ساعت 22:25 شب گذشته رخ داد که بلافاصله پس از تماس شهروندان با سامانه 125، آتش نشانان ایستگاههای 56، 92 و 57 به همراه گروه امداد و نجات 10، دو دستگاه تانکر آب، خودرو حامل کف و کف سازها و خودرو حامل دستگاه های تنفسی، با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به شهرک حکیمیه، خیابان سازمان آب، خیابان نوین رهسپار شدند.
رضا امیری یگانه معاون منطقه سه عملیات آتش نشانی که به همراه نیروهای آتش نشانی در محل حادثه حضور داشت، گفت: یک انبار لوازم پلاستیکی به مساحت 500 مترمربع که سقف آن از جنس شیروانی بود، دچار آتش سوزی شده و شعله های سرکش آن در حال سرایت به سوله های مجاور بود.
وی با اشاره به اینکه دود ناشی از آتش سوزی از فواصل دور دیده می شد، افزود: نیروهای آتش نشانی به محض رسیدن به محل حادثه، جریان برق و گاز سوله را قطع کردند و پس از ایمن سازی کامل محل، از چندین سمت مشغول مهار شعله های آتش شدند.
معاون منطقه سه عملیات آتش نشانی درادامه تصریح کرد: شدت حرارت ناشی از آتش سوزی، کار را برای آتش نشانان سخت کرده بود و حتی در حین عملیات نیروهای آتش نشانی، قسمتی از سقف سوله ریزش کرد که خوشبختانه هیچ یک از آتش نشانان صدمه ای ندیدند.
امیری یگانه خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از شهروندان آسیبی نرسید و نیروهای آتش نشانی با تلاش 14 ساعته و همه جانبه، آتش سوزی را مهار کرده و از سرایت شعله های آتش به سوله های مجاور جلوگیری کردند.
گفتنی است؛ با توجه به ریزش قسمتی از سقف و وجود شعله ها در زیر آوار، آتش نشانان هم اکنون مشغول لکه گیری آتش های پنهان در محل حادثه هستند تا از بروز دوباره آتش سوزی جلوگیری شود.
گفتنی است همزمان با خاموش کردن کامل این آتش سوزی توسط آتش نشانان، یک تیم علت یابی این سازمان نیز با حضور در محل حادثه کار بررسی خود را برای یافتن علت وقوع این آتش سوزی و همچنین برآورد میزان خسارات وارده آز کرده اند

I Would Like To Share it.

Web Analytics