اخبار

آتش سوزی یک منزل مسکونی در تهرانپارس

آتش نشانان سه ایستگاه آتش سوزی در یک منزل مسکونی را مهار و خاموش کردند.
به گزارش پایگاه خبری 125، به دنبال تماس شهروندان با سامانه 125 و درخواست کمک از آتش نشانی، بیدرنگ زنگ ایستگاههای 92، 103 و گروه امداد ونجات 10 ساعت 16:47 روزگذشته به صدا درآمد و آتش نشانان بلافاصله به سمت تهرانپارس، میدان پروین، کوچه فلاحی حرکت کردند.

سید جلال محمدی آشتیانی رئیس ایستگاه 92 آتش نشانی تهران دراین موردگفت: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد یک منزل مسکونی در طبقه دوم ساختمان سه طبقه ای دچار آتش سوزی شده و دود و آتش زیادی از پنجره های آن خارج می شود.
وی افزود: آتش نشانان بلافاصله به دو گروه تقسیم شدند و گروه اول پس از قطع برق و گاز ساختمان به ایمن سازی محل حادثه پرداخته و پس از آن با استفاده از لوله های آبرسانی به مهار آتش پرداختند.
آشتیانی در ادامه ابرازداشت: گروه دیگری از آتش نشانان نیز با تجهیز خود به دستگاه تنفسی به جستجو در طبقات پرداخته و همه ساکنان را به سلامت از ساختمان خارج کردند.
وی علت بروز این آتش سوزی را از سوی کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی ذکر کرد و گفت: آتش نشانان پس از مهار کامل آتش، تذکرات ایمنی لازم را به ساکنان ساختمان گوشزد کردند.م

شرکت آتشبان با بهترین برندهای ایرانی و جهانی سیستمهای اعلام حریق و اطفا حریق از جمله اعلام حریق سنس ، اعلام حریق آنا ، اعلام حریق یونی پاس ، اعلام حریق زیتکس ، اعلام حریق زتا ، اعلام حریق تله تک ، اعلام حریق تسلا ، اعلام حریق آریاک ، اعلام حریق ماویلی ، اعلام حریق سایان همراه می باشد.

I Would Like To Share it.

Web Analytics