اخبار

آتش سوزی مهیب در شیراز

به گزارش رکنا ، قانع مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز اظهار کرد: در ساعت ۱۶ و ۱۰ دقیقه دیروز، کارگاه تولید فوم های سقفی در شهرک بزرگ صنعتی شیراز بعد از میدان ششم دچار آتش سوزی سنگین شده است.

 

او با بیان اینکه ایستگاه ۱۶ واقع در شهرک صنعتی به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: تعداد ۱۱ خودرو اطفایی سنگین و ۲ دستگاه تریلی آبرسان در محل حضور دارند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز تصریح کرد: در کنار کارگاه تولید فوم های سقفی، یک کارگاه تولید رنگ، پر از تینرهای بسیار زیاد و قابل اشتعال وجود داشت که آتش نشانان با حضور به موقع توانستند آتش را مهار کرده و از گسترش آن جلوگیری کنند.

قانع اضافه کرد: در صورتی که آتش سوزی گسترش می یافت، شهرک صنعتی دچار آسیب شده و شاهد انفجارهای متعددی بودیم که با همت آتش نشانان از یک فاجعه بزرگ جلوگیری شد.

همچنین به دلیل اهمیت موضوع و حادثه به وقوع پیوسته، آزادی مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس با حضور در محل، از نزدیک در جریان وضعیت حادثه قرار گرفت.

شرکت آتش بان نماینده رسمی اعلام حریق ایران ، و اعلام حریق و اطفاء حریق در ایران می باشد و با بهترین برندهای ایرانی و جهانی از جمله اعلام حریق سنس ، اعلام حریق آنا ، اعلام حریق یونی پاس ، اعلام حریق زیتکس ، اعلام حریق زتا ، اعلام حریق تله تک ، اعلام حریق تسلا ، اعلام حریق آریاک ، اعلام حریق ماویلی ، اعلام حریق سایان می باشد

I Would Like To Share it.

Web Analytics