اخبار

  • Created Date: 02 نوامبر 2019
  • Author:
  • Category: اخبار
  • Rate us:
    (0 رای‌ها)

آتش سوزی مهیب در خیابان پیروزی

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهورفاتب به وقوع آتش سوزی ۳ باب مغازه کنار هم در خیابان پیروزی اشاره کرد و گفت: تلاش پلیس راهور به همراه تیم عملیات آتش نشانی در مهار آتش سوزی موفقیت آمیز بود.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ "محمد رازقی" در توضیح این خبر بیان کرد: ساعت ۱۲:۰۰ ظهرروز ششم آبان ماه اهالی خیابان ۱۵ متری اول واقع در خیابان ۲۰ متری افسریه در منطقه ۱۵ شاهد آتش سوزی ۳ باب مغازه کنار هم در این محدوده بودند که دچار حریق شده بود.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ بیان کرد: پس از دریافت این خبر، بلافاصله تیمی از نیرو‌های آتش نشانی و عوامل منطقه ۱۵ پلیس راهور فاتب در محل حادثه حضور یافتند و مشغول امداد رسانی، اطفا حریق و روان سازی ترافیک شدند.

رازقی گفت: تیم‌های استقراری پلیس راه فاتب به روان سازی ترافیکی که ناشی از تماشای شهروندان به آتش سوزی ایجاد شده بود؛ پرداختند و خوشبختانه با حضور و تلاش پلیس راهور خودرو‌های امدادی و تیم‌های آتش نشانی بعدی که قصد امداد رسانی داشتند به موقع توانستد در محل حاضر شوند و اقدامات امدادی خود را شروع کنند.

شرکت آتشبان با بهترین برندهای ایرانی و جهانی از جمله اعلام حریق سنس ، اعلام حریق آنا ، اعلام حریق یونی پاس ، اعلام حریق زیتکس ، اعلام حریق زتا ، اعلام حریق تله تک ، اعلام حریق تسلا ، اعلام حریق آریاک ، اعلام حریق ماویلی ، اعلام حریق سایان همراه می باشد.

این مقام انتظامی افزود: در این بین ماموران خدوم آتش نشانی متوجه شدند که گویی فرد و یا افرادی دریکی از مغازه‌ها گرفتار شده و به علت وجود حریق در اطراف خود نمی‌توانند از محوطه خارج شوند.

وی ابراز داشت: در این بین ماموران آتش نشانی شجاع قبل از شعله ور شدن بیش از حد آتش و با مهارت و تخصص و شجاعتی که از خود نشان دادند وارد مغازه شدند و فردی که در داخل مغازه حضور داشت خارج و مشغول اطفاء حریق شدند.

وی گفت: خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب نرسید. علت این حادثه توسط کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است.

رازقی در انتها از رانندگان خواست: در موقع دیدن حوادثی اینچنینی، به هیچ عنوان به تماشای حادثه نایستند چرا که شاید تیم‌های امدادی و آتش نشانی و آمبولانس پشت بار ترافیکی بمانند و به موقع به محل ماموریت خود نرسند.

I Would Like To Share it.

Web Analytics