اخبار

  • Created Date: 20 دسامبر 2019
  • Author:
  • Category: اخبار
  • Rate us:
    (0 رای‌ها)

آتش سوزی ساختمان ۵ طبقه در شهرک غرب

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: در ساعت ۵:۲۱ صبح امروز (چهارشنبه) یک مورد حادثه آتش سوزی در ساختمان مسکونی در شهرک غرب، خیابان سپهر، خیابان مرصاد به سازمان آتش نشانی اعلام شد که ۳ ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

 

وی افزود: محل حادثه یک ساختمان ۵ طبقه مسکونی بود که در طبقه همکف آن ۵ دستگاه خودرو وجود داشت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران بیان کرد: زمانی که آتش نشان‌ها به محل رسیدند دو دستگاه خودرو از قسمت موتور دچار آتش سوزی شده بود و آتش در حال سرایت به سایر خودرو‌ها بود.

ملکی افزود: دود غلیظی طبقات بالایی را پر کرده بود.

وی با بیان اینکه تعدادی از ساکنان داخل واحد‌های خود محبوس شده بودند، افزود: آتش نشان‌ها همزمان با خاموش کردن آتش به طبقات بالایی رفتند و جست و جو را برای پیدا کردن ساکنان آغاز کردند.

شرکت آتشبان با بهترین برندهای ایرانی و جهانی از جمله اعلام حریق سنس ، اعلام حریق آنا ، اعلام حریق یونی پاس ، اعلام حریق زیتکس ، اعلام حریق زتا ، اعلام حریق تله تک ، اعلام حریق تسلا ، اعلام حریق آریاک ، اعلام حریق ماویلی ، اعلام حریق سایان همراه می باشد.

ملکی تصریح کرد: آتش نشان‌ها ۱۲ نفر از ساکنان را به پشت بام ساختمان هدایت کردند و به وسیله نردبان به سطح زمین رساندند.

وی گفت: خوشبختانه حال تمام افراد خوب بود به جز یک مرد ۶۰ ساله که از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی شده بود که به عوامل اورژانس تحویل داده شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران بیان کرد: آتش به سرعت خاموش و محل ایمن سازی شد.

انتهای پیام/

I Would Like To Share it.

Web Analytics