اخبار

آتش سوزی در یکی از کارگاه های شهرک صنعتی چهاردانگه

جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به آتش سوزی در یک کارگاه صنعتی واقع در شهرک صنعتی چهاردانگه اظهار داشت: ساعت ۹:۳۵ صبح امروز یک مورد آتش سوزی در شهرک صنعتی چهاردانگه سایت آلومینیوم کارا به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی تهران اعلام می‌شود.

 وی افزود: برخلاف اینکه آن محدوده خارج از حوزه استحفاظی آتش نشانی تهران است، ولی سه ایستگاه آتش نشانی به همراه تانکر و تجهیزات تنفسی به عنوان نیروی کمکی به آن محدوده اعزام می‌شوند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: قبل از رسیدن آتش نشانان تهرانی، آتش نشانان چهاردانگه و اسلامشهر در محل حضور داشتند.

ملکی گفت: محل آتش سوزی سه باب سوله، حدود ۸۰۰ متر با کاربری تولید میز و صندلی آلومینیومی و فلزی بود که کاملاً شعله ور شده و بخشی از سقف آن سوله‌ها تخریب شده بود.

وی در پایان تصریح کرد: تا این لحظه شعله زنی اولیه انجام شده است. خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت اما خسارت مالی زیادی بر جای گذاشت.

شرکت آتش بان نماینده رسمی اعلام حریق ایران ، و اعلام حریق و اطفاء حریق در ایران می باشد و با بهترین برندهای ایرانی و جهانی از جمله اعلام حریق سنس ، اعلام حریق آنا ، اعلام حریق یونی پاس ، اعلام حریق زیتکس ، اعلام حریق زتا ، اعلام حریق تله تک ، اعلام حریق تسلا ، اعلام حریق آریاک ، اعلام حریق ماویلی ، اعلام حریق سایان می باشد.

در هر زمان از شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات شما خواهیم بود.

اطلاعات تماسی آتش بان

تهران لاله زار جنوبی کوچه اتحادیه پاساژ اتحادیه طبقه دوم واحد 5 تلفن: 02140330667

فروشگاه آتشبان : 33923639- 021

فروشگاه مرکزی آتشبان : 33989590 – 021

همراه مدیریت : 09126453457

I Would Like To Share it.

Web Analytics