اخبار

آتش سوزی در کارگاه تولیدی انواع پارچه

بارها و بارها تیم آتشبان متاسف بود از اینکه هموطنان عزیز ساختمان ، اداره ،  منزل خود را به سیستم اعلام حریق یا اطفاء حریق ایمن نمی کنند.آتش بان نماینده اعلام حریق ایران است  
پس هموطن گرامی با تجهیز خود به سیستم های اعلام حریق و اطفاء حریق از قبیل (شستی اعلام حریق ،آژیر اعلام خطر، آژیر اعلام حریق ، دتکتور زتا، دتکتورسنس و زیتکس ، دتکتور  گاز شهری ، دتکتور فتوالکتریک ، دتکتور مولتی ، پنل اعلام حریق ، ) خود را از شر آتش خلاص نمایید . آتشبان نماینده اعلام حریق
ایران  و اعلامحریق از برندهای معتیر می باشد
 
نیروهای آتش نشانی با حضور در محل آتش سوزی کارگاه تولیدی پارچه و لباس در خیابان جمهوری اسلامی، از گسترش شعله های آتش جلوگیری کردند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، همزمان با رخداد این حادثه و تماس شهروندان با سامانه 125، آتش نشانان ایستگاه 46 و 1 به همراه بالابر هیدرولیکی بی درنگ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت 22:25 شب گذشته به خیابان جمهوری اسلامی، حوالی خیابان حافظ رهسپار شدند.
به گفته علی وثیقی افسر آماده منطقه پنج عملیات آتش نشانی، در محل حادثه یک ساختمان اداری پنج طبقه مشاهده شد که یک واحد 100 متر مربعی در طبقه سوم با کاربری تولیدی پارچه و لباس آتش گرفته و دود غلیظی همه قسمت های ساختمان را در بر گرفت.
وی با بیان اینکه محل حادثه مملو از نخ و مواد اولیه تولید پارچه و لباس و شعله های آتش در حال سرایت به این اجناس بود، ادامه داد: نیروهای آتش نشانی به محض رسیدن به محل حادثه جریان برق و گاز ساختمان را قطع کردند و با بکارگیری دستگاه های تنفسی و تجهیزات خاموش کننده عملیات مهار شعله های آتش را آغاز کردند.
افسر آماده منطقه پنج عملیات اضافه کرد: با توجه به احتمال محبوس شدن افراد در میان دود و حرارت، همزمان گروه دیگری از آتش نشانان به وسیله تجهیزات فردی و بالابر وارد محل حادثه شدند که پس از جستجو در طبقات خوشبختانه مشخص شد هیچ کس در ساختمان محبوس نشده است.
وثیقی در پایان گفت: نیروهای آتش نشانی با تلاش همه جانبه و در کوتاهترین زمان ممکن شعله های آتش را مهار کردند و از گسترش آتش سوزی جلوگیری به عمل آوردند.
گفتنی است؛ کارشناسان علت یابی سازمان آتش نشانی تهران در حال بررسی علت بروز این آتش سوزی هستند
 

I Would Like To Share it.

Web Analytics