اخبار

آتش سوزی در كارگاه تولید و نگهداری درب های ضد سرقت

یک کارگاه تولید درب های ضد سرقت در یکی از روستاهای حاشیه آزادراه تهران قم، بامداد امروز دچار آتش سوزی مهیبی شد و خسارات زیادی ببار آمد.

 

به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، در ساعت ۰۳:۵۵ دقیقه بامداد امروز شاهدان، این آتش سوزی را طی تماس با سامانه 125 به آتش نشانی تهران اطلاع داده و برای خاموش کردن آن درخواست کمک فوری کردند كه ستاد فرماندهی این سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های ۵۰، ۱۲۳ و ۹ را به همراه چند دستگاه تانكر حامل آب ۳۰ هزار لیتری به محل حادثه واقع در آزادراه تهران قم، روستای تورقوزآباد اعزام كرد.

 

بنا به اظهار احمد زارع تیموری افسر آماده منطقه هفت عملیات سازمان آتش نشانی تهران، یك كارگاه تولید و نگهداری درب های ضد سرقت به وسعت دو هزار متر مربع که حدود ۷۰۰ مترمربع آن مسقف بود، به علت نامعلومی طعمه آتش سوزی شد.

وی اضافه کرد: هنگامی که آتش نشانان به محل حادثه رسیدند شعله های آتش به سرعت در حال گسترش بوده و همچنین دود و شعله های بسیار زیادی به آسمان زبانه می كشید به طوری که شعله های آتش درتاریکی شب از فاصله ای دور کاملا قابل رؤیت بود.

این افسرآماده آتش نشانی در ادامه تصریح کرد: آتش نشانان ضمن رعایت موارد ایمنی و پس از مجهز شدن به دستگاه تنفسی، به تیم های دو و سه نفره تقسیم شده و با استفاده از چند رشته لوله آبدهی آتش نشانی از دو ضلع، به مقابله با شعله های سرکش آتش پرداخته و از سرایت آن به دیگر قسمت های این كارگاه و همچنین كارگاه های مجاور جلوگیری كردند.

شرکت آتشبان با بهترین برندهای ایرانی و جهانی از جمله اعلام حریق سنس ، اعلام حریق آنا ، اعلام حریق یونی پاس ، اعلام حریق زیتکس ، اعلام حریق زتا ، اعلام حریق تله تک ، اعلام حریق تسلا ، اعلام حریق آریاک ، اعلام حریق ماویلی ، اعلام حریق سایان همراه می باشد.

تیموری خاطرنشان كرد: آتش نشانان پس از دوساعت عملیات بی‌وقفه توانستند شعله های مهیب آتش را فرو نشانده و از گسترش بیشتر آن به اطراف ممانعت به عمل آورند.

وی با اعلام این که دراین حادثه به هیچ یک از افراد حاضر و کارگران کارگاه آسیب جانی نرسید، تاکید کرد: کارشناسان آتش نشانی منطقه با حضور در محل این حادثه، علت بروز این آتش سوزی و همچنین میزان خسارات وارده را در دست بررسی قرار دادند.

I Would Like To Share it.

Web Analytics