اخبار

آتش سوزی در سوپرمارکت

آتش بان واقعا متاثر می شود که این اخبار را مشاهده می کند وقتی میبیند هموطنان عزیز دچار خسارت جانی و مالی میشوند.میتوان با تجهیز ساختمان و حتی منزل خود (به سیستم اعلام حریق ، اطفاء حریق، دتکتور دودی ، دتکتور زتا ، دتکتور سنس ، دتکتور زیتکس ، ،آژیر اعلام حریق ، آژیر اطفاء حریق ، پنل اعلام حریق ، پنل اطفاء حریق ، شستی اعلام حریق ، شستی اطفاء حریق) میتوان از بروز آتش سوزی و خسارت جانی و مالی خود را محافظت نمود.

آتش بان مفتخر است که اعلام دارد نماینده اعلام حریق ایران ، نماینده اعلام حریق ، اطفاء حریق از بهترین برند های ایران و جهان می باشد

 آتش سوزی یک سوپر مارکت در خیابان پاسداران، با حضور به موقع آتش نشانان مهار و از گسترش بیشتر آن در داخل این مغازه جلوگیری شد.
ه گزارش پایگاه خبری 125، پس از تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر آتش گرفتن یک سوپر مارکت، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 89 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت 25 دقیقه بعداز نیمه شب گذشته به خیابان پاسداران، خیابان شیدایی روانه شدند.
سید محمد اشرف زادگان فرمانده آتش نشانان اعزامی گفت: یک سوپر مارکت نیمه شب گذشته به علت نامعلومی دچار آتش سوزی شد ولی خوشبختانه به هیچ کس آسیب جانی نرسید.
وی ادامه داد: آتش نشانان به محض حضور در محل حادثه، جریان برق و گاز ساختمان را قطع کردند و سپس با بکارگیری تجهیزات خاموش کننده و دستگاه های تنفسی مشغول مهار شعله های آتش در داخل این مغازه شدند.
این فرمانده آتش نشانی با اشاره به این که علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی درحال بررسی است، افزود: نیروهای آتش نشانی با تلاش همه جانبه شعله های آتش را مهار و کاملا خاموش کرده و همچنین از گسترش آتش سوزی به قسمت های دیگر این مغازه جلوگیری به عمل آوردند

I Would Like To Share it.

Web Analytics