اخبار

آتش در مغازه اغذیه فروشی

آتش بان واقعا متاثر می شود که این اخبار را مشاهده می کند وقتی میبیند هموطنان عزیز دچار خسارت جانی و مالی میشوند.میتوان با تجهیز ساختمان و حتی منزل خود (به سیستم اعلام حریق ، اطفاء حریق، دتکتور دودی ، دتکتور زتا ، دتکتور سنس ، دتکتور زیتکس ، ،آژیر اعلام حریق ، آژیر اطفاء حریق ، پنل اعلام حریق ، پنل اطفاء حریق ، شستی اعلام حریق ، شستی اطفاء حریق) میتوان از بروز آتش سوزی و خسارت جانی و مالی خود را محافظت نمود.

آتش بان مفتخر است که اعلام دارد نماینده اعلام حریق ایران ، نماینده اعلام حریق ، اطفاء حریق از بهترین برند های ایران و جهان می باشد

آتش سوزی مغازه اغذیه فروشی در خیابان ابوذر، آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.

به گزارش پایگاه خبری 125، پس از تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر بروز آتش سوزی در یک مغازه اغذیه فروشی، نیروهای عملیاتی ایستگاه 28 به سرعت با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت 10:45 صبح امروز به خیابان ابوذر، میدان گلچین اعزام شدند.
به گفته آرش مهدیانی فرمانده آتش نشانان اعزام شده به محل حادثه، قسمت انبار و آشپزخانه یک مغازه 30 متر مربعی با کاربری اغذیه فروشی دچار آتش سوزی شده و کاملا شعله ور بود.
وی ادامه داد: نیروهای عملیاتی بی درنگ جریان برق و گاز مغازه را قطع کردند و به وسیله دستگاه های تنفسی و تجهیزات خاموش کننده عملیات مهار شعله های آتش را آغاز کردند.
این فرمانده آتش نشانی اضافه کرد: خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از شهروندان آسیبی نرسید و آتش نشانان در کوتاه ترین زمان ممکن آتش سوزی را مهار و کاملا خاموش کردند

I Would Like To Share it.

Web Analytics